LIAA

Lola Dizains sadarbojas ar Latvijas Investīciju attīstības aģentūru (LIAA) lai īstenotu darbības programmas „Uzņēmējdarbība un Inovācijas” apakšaktivitāti „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”, kuru finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

LIAA mērķis ir atbalstīt ar ieiešanu ārvalstu tirgos saistītās aktivitātes un pasākumus, kas sekmē komersantu iekļaušanos starptautiskajās piegāžu ķēdēs.

Tas tiek panākts, organizējot vizītes uz vienu vai vairākiem ārzemju uzņēmumiem pēc iepriekš sagatavotas programmas.

2010.gadā Lola Dizains sadarbojās ar LIAA, lai īstenotu darbības programmas „Uzņēmējdarbība un Inovācijas” apakšaktivitāti „Jaunu produktu un tehnoloģiju izstrāde - atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanai ražošanā”, kuru finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Projekta mērķis ir ieviest ražošanā jaunu tehnoloģiju, lai būtiski uzlabotu uzņēmumā ražotās produkcijas darba apģērba, tai skaitā ugunsdzēsēju aizsargtērpa, īpašības tiktu izpildītas. Izmantojot jauno šuvju savienošanas mašīnu ar ultraskaņas palīdzību, tika izgatavots ugunsdzēsēju aizsargtērps atbilstoši jaunajām prasībām ar līmētām šuvēm. Tam tika arī veikta testēšana Vācijā Saxon Textile Research Institute. 2011.gada aprīlī tika saņemts EC tipa sertifikāts, kas apliecina izgatavotā aizsargkostīma atbilstību standartam EN 469:2005+AC:2006.

Izstrādājumam, salīdzinājumā ar iepriekš ražoto, ir šādi uzlabojumi:
1)izstrādājumu noturības pret atklātu liesmu paaugstināta atbilstoši EN367 standartam;
2)izstrādājumu noturības pret siltuma izstarojumu paaugstināta, atbilstoši EN ISO 6942 standartam;
3)izstrādājums nodrošināts pret iztvaikojumu atbilstoši EN 31092 standartam;
4)izstrādājumu izgatavošanai izmantota ūdeni atgrūdoša membrāna, kura ir kā atsevišķs materiāls (līdz šim pamatmateriāls tika apstrādāts ar silikona specpārklājumu, kas nodrošina ar ūdens un eļļas atgrūšanas spēju);
5)izstrādājumam uzlabota stiepes izturība atbilstoši ISO 139 34-1 standartam;
6)izstrādājumam uzlabota gaisa caurlaidība, novērsts "siltumnīcas efekts".

Copyright © 2009 Lola Dizains

Jelgavas iela 47, Rīga, LV 2002, Tel: +371 6713463, Fax: +371 6773213, info@loladizains.lv